Rozvážíme po Petřvaldu a okolí zdarma.

Brit Care

Granule pro psy Brit jsou vyvážené prémiové a superprémiové krmivo, které poskytuje psům vše, co potřebují a pečuje o jejich zdraví.

Řady Brit Care a Brit Premium by Nature podporují imunitní systém a eliminují riziko závažných onemocnění.

Brit Care je kompletní hypoalergenní krmivo pro psy. Single-protein receptura s jehněčím masem jako jediným zdrojem živočišných bílkovin a s rýží jako jediným zdrojem sacharidů je velmi chutná a snadno stravitelná.

 

Balení :    1Kg     3Kg     7Kg     12+2Kg ZDARMA

Cena dle druhu a balení od 70,-Kč/Kg - na objednávku

 

Na objednávku
Kód: YOG2
Značka: Brit care
70 Kč
Kategorie: Granule
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
EXACT
Akce Konzerva zdarma
ZdarmaZdarma

Brit Care Adult Small Breed je přizpůsobené rychlému trávení a zvýšené spotřebě energie malých psů, redukuje stres a pečuje o zubní hygiénu.

Brit Care Adult Large Breed déky obsaženému chondroitinu, glukosaminu a omega-3 mastným kyselinám podporuje zdraví pohybového aparátu, šlach a vazů.

Brit Care Senior All Breed jsou granule pro starší pejsky, které pomáhají funkci srdce a kloubů a sníženým obsahem tuku předcházejí obezitě.

Brit Care Endurance to, co velmi aktivní a energetičtí psi potřebují – zvýšený obsah bílkovin a tuků coby zdroj energie, chondroitin a glukosamin pro správné fungování kloubů a chrupavek a výtažek z yucca a L-karnitin pro spalování tuku a jejich přeměnu na energii.

Brit Care Show Champion s rybím masem, bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, podporuje zdravou kůži a lesklou srst, aby váš krasavec nejen krásný, ale i vitální byl.

Brit Care Grain-Free Adult jsou granule určené příznivcům bezobilné stravy. Brambory slouží jako náhradní zdroj sacharidů.